Jak zmierzyć rozmiar pierścionka?

Pierścionki to bez wątpienia taki element biżuterii, który jest bardzo często wybierany, bo przede wszystkim jest bardzo dyskretny i możemy liczyć na ogromną dostępność różnych modeli i wzorów. Dlatego warto znać nie tylko rozmiar swojego palca, ale także wiedzieć, jakie materiały, z których wykonany będzie pierścionek, najlepiej wybierać, aby długo świetnie prezentował się na palcu. Tym bardziej że rynek pełen jest różnego rodzaju opcji i każdy ma szansę dobrać odpowiedni dla siebie.

Zobacz: https://mokobelle.com/pl/bizuteria/pierscionki/

Jak zmierzyć rozmiar palca?

Modne pierścionki będą nosić się świetnie pod warunkiem, że wybierzemy rozmiar, jaki rzeczywiście będzie zgodny z rozmiarem naszego palca. Jest to bardzo ważne, bo dzięki temu możemy nosić go bez obaw, że nam spadnie i zgubi się, Jeśli chodzi o zmierzenie palca, najlepiej robić to za pomocą specjalnej miarki, która jest dostępna w sklepach z biżuterią. Ta usługa jest darmowa i każdy może z niej skorzystać, a z pewnością warto. Będziemy wtedy wiedzieć jaki rozmiar pierścionka będzie dla nas w pełni odpowiedni.

Z jakiego materiału pierścionki sprawdzają się najlepiej?

Najkorzystniej jest wybierać pierścionki złote i srebrne. Są to bowiem tworzywa, które możemy bez problemu moczyć w wodzie i nie musimy ich nawet zdejmować w trakcie wykonywania codziennych czynności. Jest to bardzo ważne, bo w przypadku materiałów nie do końca trwałych, jeśli na taki pierścionek się zdecydujemy, to niestety będziemy musieli liczyć się z szybkim zniszczeniem pierścionka. Często nie jest on bowiem odporny ani na wilgoć, ani na inne czynniki. Może mu bowiem nawet zaszkodzić pot na dłoniach i element biżuterii przestanie prezentować się tak dobrze jak na początku.

Jest jednak wiele osób, które niestety mają uczulenie i na złoto i na srebro. Co w tej sytuacji?

W tej sytuacji warto zaopatrzyć się w pierścionki wykonane ze stali chirurgicznej. Nie wchodzi ona przede wszystkim ani w reakcje z wodą ani ze skórą, co sprawia, że są całkowicie neutralne. Możemy więc bez obaw się w nich kąpać, a także nic nie stanie się, kiedy będziemy nosić je cały czas na palcu. Na uwagę zasługuje również cena biżuterii, która wykonana jest ze stali chirurgicznej, bo rzeczywiście jest niska. Najwięcej dostępnych wzorów znajdziemy oczywiście w internecie i możemy liczyć na naprawdę korzystne ceny. Jednak najlepiej przede wszystkim zrobić wszystko, aby wcześniej zmierzyć sobie palec i wiedzieć, jakie pierścionki, a właściwie w jakim rozmiarze zamawiać. Tylko w ten sposób nie kupimy za małego, którego nie będziemy mogli zdjąć, a także za dużego, który będzie nam bezustannie spadał. Kiedy się bowiem zgubi, to stracimy swoje pieniądze.

Ponadto możemy liczyć, że w internecie jest o wiele większy wybór tego typu biżuterii i każdy ma szansę dobrać dokładnie taką, jaka będzie dla niego odpowiednia. Możemy także kupić ładnie zapakowaną, która będzie doskonałym prezentem, dla kogoś nam bliskiego. Biżuteria bowiem jest zawsze świetnym pomysłem na prezent, bo może to być świetna pamiątka na lata, która będzie o nas zawsze przypominać obdarowanej osobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *